Toyota AYGO

Miejski styl bycia

Paski - AYGO
Dynamiczne i zwrotne AYGO idealnie sprawdza się na miejskich ulicach i oferuje zaskakującą pakowność i komfort jazdy. Poznaj wszystkie wyjątkowe wersje wyposażenia i stwórz auto dopasowane do własnej osobowości. Zainspiruj się odważnym designem AYGO w nowym, niezwykłym kolorze Pure Orange. Wsiadaj i ruszaj przed siebie!

AYGO – poczuj pełnię emocji

Toyota AYGO
sound unmute

Paski - AYGO

Apple Car Play™ i Android Auto™

Interfejs Apple CarPlay™ lub Android Auto™ pozwala przesyłać obraz z Twojego smartfona i wyświetlać go na 7'' kolorowym ekranie dotykowym systemu multimedialnego Toyota x-touch, a także odbierać połączenia, odtwarzać muzykę i korzystać z map oraz innych aplikacji dostępnych na Twoim urządzeniu przenośnym.

Toyota AYGO - Interfejs Android Auto™

Interfejs Android Auto™

Wszystkie Twoje ulubione aplikacje i funkcje są dostępne za pośrednictwem ekranu dotykowego AYGO.

Toyota AYGO - Zawsze w zasięgu

Zawsze w zasięgu

Dzwoń, odbieraj połączenia, odczytuj SMS-y i dyktuj wiadomości, nie przerywając jazdy i nie odrywając wzroku od drogi.

Toyota AYGO - Multimedia

Twoja ulubiona muzyka

Cała Twoja kolekcja muzyczna jest bardzo łatwo dostępna. Ulubione utwory wybieraj za pomocą ekranu dotykowego lub przy użyciu funkcji sterowania głosowego Siri.

Toyota AYGO - Apple Maps

Zawsze do celu

Korzystaj z map Google lub Apple Maps wyświetlanych na ekranie dotykowym AYGO i przeglądaj informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.

Paski - AYGO

Zalety

Ciesz się autem, które każdą jazdę zmienia w prawdziwą przyjemność. Połóż dłonie na kierownicy i poczuj różnicę – stylowe wnętrze, idealne prowadzenie i ogromna wszechstronność dodadzą nowego blasku każdej podróży.

Toyota AYGO - Wyjątkowy design

Wyjątkowy design

AYGO posiada charakterystyczny wygląd, który w tej odsłonie stał się w pełni trójwymiarowy. Światła do jazdy dziennej i tylne światła pozycyjne w technologii LED są dostępne w każdej wersji i podkreślają dynamikę nadwozia.

Toyota AYGO - Komfortowe wnętrze

Ucieknij od zgiełku nie wyjeżdżając z miasta

Komfortowe wnętrze w bardziej wyrafinowanej kolorystyce z unowocześnioną tablicą rozdzielczą o trójwymiarowym designie pozwala zrelaksować się podczas jazdy. Podróżowanie AYGO staje się jeszcze większą przyjemnością dzięki jego zwrotności, kompaktowym rozmiarom i łatwości w parkowaniu.

Toyota AYGO - Multimedia

Pozostań zawsze online

AYGO oferuje integrację Twojego smartfona dzięki Apple CarPlay™ oraz Android Auto™. System multimedialny pozwala nawiązywać i odbierać połączenia, korzystać z map i przesyłać muzykę z Twojego telefonu. Dodatkowe aplikacje uprzyjemnią każdą jazdę.

Ciekawostki

Wszystko, czego potrzebujesz Wszystko, czego potrzebujesz Wybierz oryginalne akcesoria Toyoty Toyota ponownie liderem rynku Toyota ponownie liderem rynku Rośnie sprzedaż hybryd i aut użytkowych Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Toyota liderem rynku samochodowego w Polsce Sprawdź szczegóły Dni Otwarte w salonach Toyoty Dni Otwarte w salonach Toyoty Sprawdź atrakcyjne rabaty, poznaj nowości Najtańsze nowe samochody osobowe Najtańsze nowe samochody osobowe Z salonu marki Toyota Auto dla kobiety Auto dla kobiety Najlepsze kobiece samochody Toyota AYGO x-cite Toyota AYGO x-cite Poznaj nową edycję, która zadebiutuje w Genewie Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Zobacz katalog Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Toyota AYGO - dane techniczne, spalanie, osiągi Zobacz katalog Najnowsze propozycje Toyoty Najnowsze propozycje Toyoty Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczymy Samochody miejskie Samochody miejskie